Скопјанка го пријавила партнерот за силување на нејзиниот син

Триесет и три годишна жена од Скопје пријавила дека К.М., со кого била во љубовна врска, го силувал нејзиниот малолетен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираа од МВР во дневниот билтен

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close