Со помош на граѓаните семејството ја пронајде Драгана Бошковска

Семејството на 27 годишната Драгана Бошковска од Скопје, штотуку ја пронашло во обложувалница во скопската населба Кисела Вода, пренесе Слободен печат.

За девојката имаше апел за помош да се пронајде, отакако во петокот вечерта ја напуштила семејната сендвичарница во Влае и исчезнала.

Back to top button
Close