Спектакуларен пречек на Нова година во Ресторан парк

Ресторан Парк најавува спектакуларен пречек на Новата година со:

📀 Dj Babura J. 📀

🎙KUKU LELE 🎙

✨ Karolin.ski ✨

Со купени карти добивате резервација – конопој, а за секоја резервација следува ладна и топла даска (пршута, печеница, кулен, кашкавал ајдамер, поховани зденки, пирошки, прсти и маслинки).

Добивате НЕОГРАНИЧЕНО пиење цела вечер на стандардните пијалоци: газирани и негазирани сокови, виски, коњак, водка, џин, узо, пиво, пелинковац, мартини, вино (бело и црвено). За други експлузивни пијалоци кои не ни се во мените се доплаќа однапред по следниве цени.

Jameson 0,7L + 4 B52 енергетски= 5000 мкд

Jack Daniel’s 0.7L+ 4 B52 енергетски = 6000 мкд

Greygoose 0.7L + 4 B52 енергетски = 8000 мкд

Moët & Chandon Champagnes = 9000 мкд

Цената за една карта е 1999 мкд. до 21 декември за после 2199 мкд и на врата 2500 мкд.

Со секоја купена карта бесплатно учествувате во лотарија извлекување на вредни награди, ваучери од нашите Promoitalia 🎀

Ваучер од 60.000 мкд 🎁

🎁 Ваучер од 30.000 мкд 🎁

🎁 Ваучер од City Plus за свадбена фотосесија во вредност од 18.000 мкд 🎁

🎁 Ваучер за патување од Go Travel во вредност од 5000 мкд 🎁

🎁 Beauty kit 💅🏿(опрема за маникир и педикир) ваучер од 3000 мкд 🎁

Организирано професионално обезбедување кое ќе се грижи за гостите и безбедноста на локалот.

Забавата продолжува со секоја купена карта добивте гратис влез во дискотека Central Park All season club.

Резервациите се во строго ограничен број

Тел. за контакт 📲 079 337 467, 071 399 765, 070 302 198.

Back to top button
Close