Тепачка меѓу вработени во кафе-бар

На 22.09.2022 во 17.00 часот во СВР Скопје, М.М.(33) од Скопје пријавил дека пред влез од угостителски објект на подрачјето на Центар во Скопје, каде е вработен, бил физички нападнат од Д.Л.(40) од Скопје, исто така, вработен во објектот, информираат од МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, дополнуваат оттаму.

Back to top button
Close