Тетовец ги нападнал својот 18-годишен син и мајка

Денеска во 00.45 часот во Тетово од полициски службеници од СВР Тетово бил лишен од слобода Ш.А.(42) од Тетово, поради тоа што претходниот ден околу 18.45 часот физички ги нападнал неговиот 18-годишен син и 65-годишната мајка.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Back to top button
Close