Трагичен настан вечерва во центарот на Скопје: Итната помош констатираше смрт кај едно лице

Во близина на централата на Управата за јавни приходи (УЈП), 35 годишен маж починал.

Трагичниот настан се случил околу 19 часот и 35 минути вечерва.

Неофицијално итната помош констатирала смрт, а полиција изврши увд

Повеќе детали за трагичниот настан се очекуваат во текот на утрешниот ден.

 

 

 

Back to top button
Close