Тројца Американци истепани на Бит Пазар


Вчера околу 17.20 часот се случила тепачка на подрачје на Бит Пазар меѓу неколку лица, соопштија од МВР.

„Н.М. (39) од САД пријавил дека тој и уште две лица од САД, А.А. (37) и А.Г. (44) биле физички нападнати од други лица. Полицијата работи на расчистување на случајот“, додаваат од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close