Сообраќајка во центарот на градот

Сообраќајна несреќа се случи во центарот на градот попладнево во близина на Соборниот храм.

БМВ со скопски регистарски таблички удрило во столб во бизнис центарот близу раскрсницата кај Соборниот храм, а засега нема информации за повредени.

фото локално мк

Back to top button
Close