Убиство во Боговиње

Вербална расправија утрово во Боговиње завршила со пукање, при што едно лице е убиено, објави ТВ21.

Неофицијално, прво настанала вербална расправија меѓу двајца соселани, при што едниот извадил огнено оружје, и го убил другиот.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот

Back to top button
Close