Утре ќе има нов директор на АНБ

twitter sharing button

Премиерот Димитар Ковачевски денеска на прес конференција, по новинарско прашање, кратко и јасно потврди дека утре ќе има нов директор на Агенцијата за национална безбедност.

Утре ќе има нов директор на АНБ“, порача Ковачевски.

Back to top button
Close