Вечерва прегазен пешак во Чаир

Тешка сообраќајна несреќа штотуку се случи на Ул.Цветан Димов во Чаир дознава 24 инфо.

Прегазен е пешак на пешачки премин од страна на Голф 6.

Брзата помош веднаш пристигна на местото на несреќата и се уште нема информации во каква состојба се наоѓа пешакот

Во моментов полицијата врши увид за утре се најавени детали.

Back to top button
Close