Верижен судир на Партизанска

утрово се случи верижен судир на булеварот „Партизански одреди“ во Карпош 4, спроти трговскиот центар Антико.

Во несреќата учествуваа четири возила, меѓу кои марка „ходна“, „рено“ и „опел“, а едното од нив е такси возило, пренесе Прес24.

Порталот пренесува дека нема повредени лица.

Back to top button
Close