ВИДЕО: Автобус на ЈСП вози во спротивна лента кај мостот Влајко

 

Во раните утрински часови автобус на ЈСП кај мостот Влајко се движел во спротивна насока, пренесе Слободен печат.

 

За среќа во тој временски период улиците биле празни.

Back to top button
Close