(ВИДЕО) Два брзи гола од Украина

Украинската репрезентација даде два брзи гола на мечот со Македонија и дојде до водство од 2-0,

Неколку минути по вториот погодок, и Пандев се запиша во листата на стрелците, но голот беше поништен поради офсајд ситуација

Back to top button
Close