(ВИДЕО+ФОТО)Гори камион во скопска Автокоманда

Камион се запалил кај Автокоманда попладнево, на влезот од Скопје, пишува Независен. Видео од пожарот се прошири на социјалните мрежи.

Back to top button
Close