(ВИДЕО) „Отрпната“ Саботажа

Погледнете ја „Отрпната Саботажа“, емитувана на 12 ноември 2021 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

;

 

 

Back to top button
Close