ВИДЕО: Поранешниот сопруг упаднал на свадбата на Бритни Спирс

Пејачката Бритни Спирс вчера се омажи за Сем Асгари, со кого е во врска подолго време, а на венчавката било договорено да присуствуваат само најблиските на парот. Сепак, нивната венчавка не поминала без драма.

Џејсон Александар, поранешниот сопруг на Бритни Спирс, е уапсен откако без дозвола и без повик упаднал во домот на пејачката во Калифорнија, неколку часа пред свадбата на Бритни, пренесува TMZ.

Поранешниот сопруг на некогашната тинејџерска музичка ѕвезда, Џејсон Александар, беше уапсен во четвртокот во куќата што поп-ѕвездата ја дели со свршеникот Сем Асгари.

Александар, кој беше во брак со Спирс 55 часа по венчавката во Лас Вегас во 2004 година, пред да биде поништен бракот, беше малтретиран и приведен од обезбедувањето откако се појави во резиденцијата, изјави портпаролот на шерифот на округот Вентура.

Back to top button
Close