Видео:Повторувачка Саботажа

 

Повторувачка Саботажа“, емитувана на 21 јануари 2022 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

Автор: Среќко Поповски

Монтажа: Коста А.

 

 

 

Back to top button
Close