ВИДЕО: Шерон Стоун ѝ го честиташе роденденот на Северина

Познатата холивудска актерка Шерон Стоун ѝ го честиташе 51-от роденден на хрватската пејачка Северина.

Тие две имаат заедничка пријателка со чија помош Севе се израдувала на роденденот.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави видео во кое актерката ѝ го честита роденденот и вели дека Севе е „убава и прави многу добри работи во кариерата и во животот“.

 

Back to top button
Close