(Видео) „Таљатела“ саботажа

 

 

Таљатела Саботажа“, емитувана на 19 април 2021 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

 

 

 

автор: Среќко Поповски

монтажа: Коста А.

Back to top button
Close