(Видео) „Заевиќева Саботажа“

Заевиќева Саботажа“, емитувана на 02 април 2021 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

 

автор: Среќко Поповски

монтажа: Коста А.

Back to top button
Close