Видео: Заменик-директорот на затворот „Идризово“ се појави на партиски настан, вели дека оправдано излегол од работа

Вториот човек на затворот „Идризово“, заменик-директорот Феми Идризи, кој е кадар на ДУИ, денеска наместо на своето работно место, беше на настан кој практично претставува кампања за претстојните локални избори, објави новинарот Фуркан Салиу.

 

Back to top button
Close