Влатко Стефановски и Владо Јаневски спектакуларно ќе го отворат новото казино во Limak- Diamond

Grand Casino Admiral на 12 и 13 април Ве кани на големото отворање во Diamond Mall со спектакуларни концерти на нашите најпопуларни изведувачи.

Дојдете да ги свртиме заедно среќните коцки , и да се забавуваме со легендите на македонската музика. Ви ветуваме квалитетна забава и богата програма со многу изненадувања и наградни ваучери со почеток од 19:30 часот.

Забавата по повод отворањето започнува во петок, 12 април со концерт на легендарниот македонски музичар и неговиот бенд, Влатко Стефановски – Трио, а прославата продолжува и в сабота кога гостите ќе ги забавува една од најголемите ѕвезди на македонската музичка сцена, Владо Јаневски.

Групацијата за игри на среќа Новоматик свечено ги отвара вратите на своето најново казино во градот Grand Casino Admiral престижен објект лоциран во Limak Skopje Luxury Hotel, во склоп на комплексот Diamond Of Skopje.

Станува збор за најсовремен архитектонски објект кој нуди широк спектар на игри во амбиент кој зрачи со елеганција за незаборавно играчко искуство.

Љубителите на живата игра ги пречекува високо обучен персонал посветен да ja направи секоја посета во „Grand Casino Admiral“ исклучителна. Согласно највисоките светски стандарди секој гостин добива персонализирано внимание кое обезбедува брза и ефикасна испорака на услугите.

Почувствувајте ја возбуда и дозволете ни ние да се погрижиме за Вашето незаборавно играчко искуство. Grand Casino Admiral е вашата крајна дестинација за врвна забавa и мега добивки, место каде што луксузот се среќава со забавата.

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button
Close