ВМРО-ДПМНЕ: Заев е виновен за хаосот во Охрид, ние ќе го вратиме сјајот на градот

Четири години никнуваат дивоградби во Охрид, а Заев со прст не мрдна да ги спречи. Луѓе од неговата коалиција дивеат во градот и се дел од урбаната мафија, обвинија денеска од ВМРО-ДПМНЕ во соопштение до јавноста.

Back to top button
Close