Во Драчево скопјанец заедно со родителите и тетката ја претепале сопругата

Вчера во 20.15 часот во СВР Скопје, 28 – годишна жена пријавила дека околу 11.30 часот на подрачјето на Драчево била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер Џ.М.(27) од Скопје, од неговите родители и неговата тетка, при што биле употребени и тврди предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Back to top button
Close