(ВО ЖИВО) Дуел на Заев и Мицкоски на ТВ24

Во тек е дуел на лидерот на СДСМ, Зоран Заев и лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на тв24.

ОТВОРЕНО СТУДИО

Телевизија 24 发布于 2020年6月30日周二

 

Back to top button
Close