(Во живо) Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски

Изјава на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close