(Во живо) Прес-конференција на министерот Османи и ватиканскиот надбискуп Галагер

 

 

Прес-конференција на министерот за надворешни работи Бујар Османи и на секретарот за односи со државите на Светата Столица, надбискупот Пол Ричард Галагер, кој  е  во возвратна посета на Северна Македонија.

Back to top button
Close