(Во живо) Прес-конференција на претседателката на Уставниот суд, Добрила Кацарска

Прес-конференција на претседателката на Уставниот суд, Добрила Кацарска, по работниот состанок со шефот на државата Стево Пендаровски, претседателот на Собранието Талат Џафери и премиерот Димитар Ковачевски.

 

Back to top button
Close