ВО ЖИВО: Прес-конференција на Заев, Филипче, Хасани и Караџоски

Следете ја во живо прес-конференцијата на премиерот Заев, министерот Филипче, заменик-министерот Хасани и епидемиологот Караџовски со почеток во 14:00 часот.

Back to top button
Close