(ВО ЖИВО) Прес на Богданка Кузеска – СДСМ со нови информации за Данела Арсовска

Во тек е пре-конференција на Богданка Кузеска, портпаролка на СДСМ.

Прес-конференцијата е во врска со кандидатката за градоначалник на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, г-ѓа Арсовска, информираа од СДСМ.

Back to top button
Close