Во живо – Протест против пресудите за Монструм

Во живо протести против пресудите за Монструм-  петкратното убиство на 4 момчиња и рибар кај Смилковскo езеро во 2012 година

https://fb.watch/3UG20aNrPS/

 

Back to top button
Close