Вработен во казино претепан од дваесет годишен скопјанец

На 11.02.2023 во 02.31 часот во Полициска станица Кисела Вода, Т.Т.(32) од Скопје пријавил дека додека бил на своето работно место во казино на подрачјето на Кисела Вода, бил физички нападнат од Б.Н.(20) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Back to top button
Close