Жена од Гостивар паднала од тераса- со тешки повреди пренесена во болница

Триесет и петгодишна жена од Гостивар, вчера паднала од тераса.

„Таа е пренесена во Ургентно одделение во Медицински центар Гостивар каде ѝ биле констатирани тешки телесни повреди“, велат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Back to top button
Close