Жена падна од терасата на ГТЦ

Женско лице пред малку падна од терасата на Градскиот трговски центар и паднала пред влезот од страната на Плоштад Македонија, пренесе 24 инфо.

Според информациите на порталот жената е жива и има телесни повреди.

 

Back to top button
Close