Изјави за медиуми на премиерот Ковачевски и министерот Бектеши (во живо)

Изјава за медиуми на премиерот Димитар Ковачевски, министерот за економија Крешник Бектеши и в.д. директорот на Државен пазарен инспекторат Горан Трајковски по посетата на компанијата Алма М, во Визбегово.

Back to top button
Close