Конференција „Година на европски можности“ (во живо)

Премиерот Димитар Ковачевски и првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан Груби ќе се обратат на годишната конференција „Година на европски можности“.

 

Back to top button
Close