ВИДЕО: Удрен помошникот судија, се степаа и фудбалерите

Натпреварот во Тетово меѓу Шкендија и Шкупи повторно прекинат, откако со предмет од трибините удрен помошникот на Александар Ставрев, по што се степаа играчите.

Видео: јутјуб

Back to top button
Close