Директорката на УЈП објави дека ја победила короната,се врака на работа

Директорката на УЈП Сања Лукаревска информираше дека по два негативни теста на коронавирусот се враќа на работа.
Sanja Lukarevska
пред 26 мин. ·
✊ По два негативни тестови за коронавирусот, се враќам на моите секојдневни обврски. Голема благодарност до сите кои ми дадоа поддршка во овој период ❤️
Лукаревска беше позитивна на Ковид 19 , но по две седмици изолација, се враќа на своите секојдневни обврски, објави вечерва на својот ФБ профил

Back to top button
Close