ВИДЕО) Драма во Белград: Маж сака да скокне од зградата на Клинички центар

 

Српските медиуми објавија дека еден човек сакал да скокне од Клиничкиот центар на Србија во Белград.

На лице место има полиција, Итна помош и пожарникари, а во тек е акција за негово спасуивање.

Мажот се заканил дека ќе скокне, а засега не е позната причината. Видеото може да се погледне ТУКА.

Back to top button
Close