(ВИДЕО) Пијан Бугарин направи хаос: Сум удрил шест автомобили? Нема шанси

Едно видео од Бугарија стана хит на социјалните мрежи, а на истото може да се забележи како пијан маж со неговото возило удира во други паркирани автомобили.

Според бугарскиот медиум, мажот имал 1,8 промили алкохол во крвта и притоа оштетил шест автомобили.

Новинарската екипа го праша возачот дали е свесен дека оштетил шест автомбили, на што тој одговори зачудено, по што се пошегува дека уништил 30 возила.

 

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close