(Видео) Погледнете го настапот на Васил Гарванлиев на Евровизија

Во тек е првата полуфинална вечер на овогодинешното издание на Евровизија, кое се одржува во Ротердам, Холандија.

Шестиот настап му припадна на македонскиот претставник, Васил Гарванлиев, а какви беа реакциите погледнете од видеото во продолжение.

 

Back to top button
Close