ВИДЕО: Полицијата го брка убиецот по ходници! Објавени драматични снимки од масакрот во Прага

Полицијата објави снимка од видео надзор од полицајци како упаднаа во зграда на универзитет додека реагираа на пукањето во Прага во кое загинаа 14 лица.

Back to top button
Close