ВИДЕО: Пожар во казино во Охрид

Во казино во Охрид попладнево настанал пожар.

 

На видеото кое се појави на социјалните мрежи, се гледа противпожарно возило кое интервенира.

Засега не се познати детали околу пожарот.

 

Back to top button
Close