(ВИДЕО) Путин возеше автомобил на мост на кој имаше експлозија


Првиот човек на Русија, Владимир Путин денеска го возеше својот автомобил преку Кримскиот мост.

Неговата десна лента денеска беше отворена за сообраќај откако во октомври се случи експлозијата.

Back to top button
Close