Загина едно лице, се судрија две возила и мотор на улицата Козле

 

Како што дознава Centar.mk,вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случула страотна сообраќајка во која неофицијално загина едно лице.

Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое починало.

Сеуште трае увидот на полицијата

Back to top button
Close