ВИДЕО: Брутално насилство вечерва во Куманово – го држи стиснат во врата, додека го боксува

Снимка од тепачка која вечерва се случила во Куманово се споделува на социјалните мрежи. Од неа се гледа како две лица излегуваат од бел автомобил и напаѓаат други две лица, кои возат друг автомобил застанат пред нивниот, објави Скопје1.мк

Тепачката се случила во централното градско подрачје.

Нема информации дали полицијата добила пријава

Back to top button
Close