(ВИДЕО) Саботажа: Мирка на Киро по телефон му кажувала рецепт за летен пинџур

Проследете ја „Напрашена Саботажа“, емитувана на 29 мај 2023 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

Автор: Среќко Поповски

Монтажа: Коста А.

Back to top button
Close