(Во живо) Прес-конференција на премиерот Ковачевски и министрите Меџити и Бесими

Прес-конференцијата на премиерот Димитар Ковачевски и на министрите за здравство, Фатмир Меџити и за финансии, Фатмир Бесими.

Back to top button
Close