ВИДЕО+ФОТO: Полицијата го однесе автомобилот во кој беше пронајден убиениот доктор

Полицијата утрово го однесе автомобилот во кој беше пронајден убиениот доктор.

МВР информираше дека 67 годишниот доктор бил убиен вчера доцна вечерта а телото со неколку убодни рани во неговиот автомобил модел на Киа го пронашол неговиот син.

Фото/видео: Прес24

Back to top button
Close